Bizim Hakkımızda Merak Ettiğin Herşeye Aşağıdan Ulaşabilirsin

Hoşgeldin Dost

illahidinle sitemiz 2012-07-12 tarihinde alınmış fakat bir süre sonra kişisel sebeplerden ötürü ziyaretçileri ile buluşamamıştır.Şuanda hiç bir sıkıntı olmadan 7/24 ilahi dinletmeye devam ediyor.

25.12.2016 Tarihinden bu yana sizlerle buluşan en keyifli ilahi dinleme sitesi olmak için kendimizi her geçen gün sorguluyolar ve geliştiriyoruz Türkiye'de bulunan en yeni ilahicileri sitemizden dinleyebilirsiniz üstelik tamamen ücretsiz.

İllahidinle sitesinde nelerden yararlanabilirim sorusunu soran arkadaşlarımız için şunları söylemek istiyorum sitemizde öncelikli olarak ilahi dinlemeye ve ilahi sözlerini sizlerin karşısına çıkarmayı amaç edinmiş durumdayız fakat tabiki ziyaretçilerimizi iki seçenekle kısıtlamıyoruz bunların yanında yararlı olucak İslami Hikayelere de sitemizde yer veriyoruz.

Kısacası İslami çerçeveye göre hazırlamak istediğimiz ve çok şükür hayata geçirdiğimiz yeni bir proje olan www.illahidinle.com adresini ziyaret ederek ilahi dinleme ihtiyacınızı sizler için eklediğimiz ilahilerle karşılayabilirsiniz.

İnsanın ruhsal ihtiyaçları da vardır ilahi gibi unutmayın :) Esen kalın...